Skip to content

Agenda

 

2018

10 oktober
‘Geloof, hoop en liefde’
Domestica Rotterdam conducted by Wim Steinman, Regie: Kaat Haest
Music by Moteverdi, Vivaldi
Laurenskerk, Rotterdam 20.30
https://domesticarotterdam.nl/

4 november
Ein Deutsches Requiem, J. Brahms. Soprano solo
Residentie Bachkorchestra and choir conducted by Jos Vermunt
Kloosterkerk, Den Haag 16.00
https://www.bachensembles.nl/

18 november
Coco Comfortfood
Opera2day
Schouwburg Utrecht

24 november
Recital met Daan Boertien, piano
Liederen van Britten en Copland
Schotse kerk, Schiedamsevest, Rotterdam
Aanvang: 20.15
Meer info

8 december
Gottes Zeit is die allerbeste Zeit (Actus tragicus), BWV 106
Grote Kerk, Den Bosch 17.00
Meer info

9 december
Coco Kerstcollectie
Eefde, Kapel op ‘t Rijsselt

15 en 16 december
The Snowman
Philharmonie Zuidnederland olv Per-Otto Johansson
15 december Schouwburg de Domijnen, Sittard 19.00
16 december Theater aan het Vrijthof, Maastricht, 14.30
Meer info

2019

19 januari
Coco Collectief
Winterreise in regie van Marc Pantus
Hattem

20 januari 2019
Coco Collectief
Winterreise in regie van Marc Pantus
SCHAIJK, MuziS Landerd

25 januari 2019
Coco Collectief
Winterreise in regie van Marc Pantus
MIDDELBURG, Concertzaal

15 februari
Coco Collectief
Winterreise in regie van Marc Pantus
Beauforthuis

17 februari
Februari Festival, Johannes Brahms
met Peter Nilsson, piano
Nieuwe kerk, Den Haag, aanvang 15.30
More information

16 maart t/m 9 april
De Nederlandse Reisopera
A little night music, Stephen Sondheim
Rol: Mrs. Nordstrom
Het Gelders Orkest olv Ryan Bancroft
Regie: Zack Winokur
Voor meer informatie en data

14 april
Johannes Passion, soprano solo
Collegium Instrumentale Eindhoven olv Rick Muselaers
Basiliek St. Jan de Doper, Oosterhout
14.30

15 april
Matthäus Passion, soprano solo
Florilegium Musicum, Bachkoor Brabant olv Geert van den Dungen
Lambertuskerk, Wouw 19.00
More informtation

16 april
Matthäus Passion, soprano solo
Florilegium Musicum, Bachkoor Brabant olv Geert van den Dungen
St. Petruskerk Oisterwijk, 19.00
More informtation

17 april
Matthäus Passion, soprano solo
Florilegium Musicum, Bachkoor Brabant olv Geert van den Dungen
Lambertuskerk, Wouw 19.00
More informtation

19 april
Johannes Passion, soprano solo
Kempisch kamerkoor olv Cees Wouters
St. Willibrorduskerk Eersel, 20.15

19 mei
Coco Collectief
Internationaal Lied festival Zeist

1 juni
Zaterdagmatinee
Die Gezeichneten, Schreker
Role: Ginevra Scotti
Radio filharmonisch orkest, groot omroepkoor olv Markus Stenz
Concertgebouw Amsterdam, 13.00
More information

7 juni
Szenen aus Goethes Faust, Schumann
Radio Filharmonisch orkest, groot omroepkoor olv Markus Stenz
Tivoli Vredenburg, Utrecht 20.15
More information

28 juni
Mozart Requiem, soprano solo
Residentie Orkest conducted by Gabriella Teychenné
Koorbiennale Haarlem
Philharmonie Haarlem, 20.30
More info

7 july
Petite Messe Solennelle, Rossini, soprano solo
Koorbiennale Haarlem conducted by Béni Csillag
Philharmonie Haarlem, 16.00
More info